آموزش و دانلود

سلب امتیاز رایتل: چگونه سیم کارت رایتل را از مالکیت خود خارج کنیم؟

سرای تل-رایتل
سلب امتیاز سیم کارت رایتل به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود که با آنها اشاره میکنیم

قصد خرید سیم‌کارت جدید دارید، اما به علت محدودیت‌های موجود با مشکل مواجه شده‌اید؟ برای حل این موضوع کافیست یکی از سیمکارت‌هایتان را از مالکیت خود خارج کنید. در ادامه نحوه سلب امتیاز سیم کارت رایتل را به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش سلب امتیاز رایتل به‌صورت غیرحضوری

مشترکین اپراتور رایتل برای سلب امتیاز  بایستی به اپلیکیشن یا نسخه وب رایتل من مراجعه کنند. سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و پس از درج کد تأییدیه، وارد این سامانه شوید. در صفحه اول روی گزینه «مدیریت سیم‌کارت‌ها» که در منوی بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

سرای تل-رایتل

حال در صفحه جدید از میان گزینه‌های نمایش داده شده، «سلب امتیاز» را انتخاب کنید.

سرای تل-رایتل

سلب امتیاز سیم کارت رایتل به صورت حضوری

یکی از مزیت‌های این روش آن است که سیم‌کارت‌هایی که به نام شما بوده اما در دسترس‌تان نیستند را نیز سلب مالکیت کنید. درحالی‌که در روش غیرحضوری بایستی سیم‌کارت فعال بوده تا کد یکبار مصرف برای آن ارسال شود.

برای سلب امتیاز حضوری می‌توانید به دفتر اپراتور رایتل در نزدیکی محل زندگی و کارتان بروید. این مکان‌ها را می‌توانید از طریق وب‌سایت اپراتورسوم بیابید. توجه داشته باشید که حتماً مدارک هویتی خود مثل کارت ملی هوشمندتان را به‌همراه داشته باشید. سپس باید فرم مربوطه برای سلب امتیاز سیم کارت‌ خود را تکمیل کنید تا فرایند لغو مالکیت انجام شود.

جمع‌بندی

آموزش سلب امتیاز سیم کارت رایتل را در این مطلب مطالعه کردید و دانستید برای سلب مالکیت سیم‌کارت‌هایی که در دسترس نیستند بایستی به صورت حضوری به دفاتر اپراتور خود مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید