سخت افزار

دوربین اکشن جدید اینستا ۳۶۰ با قابلیت فیلمبرداری ۸K معرفی شد

دوربین اکشن جدید اینستا ۳۶۰ با نام X4 و قابلیت فیلمبرداری ۸K با فریم‌ریت ۳۰ فریم بر ثانیه معرفی شد. این دوربین به‌لطف افزایش وضوح می‌تواند جزئیات بیشتری را در ویدیوهای اکشن نشان دهد. ایکس ۴ با قیمت ۴۹۹ دلار به‌فروش می‌رسد.

این دوربین جدید مجهز به باتری ۲۲۹۰ میلی‌آمپرساعتی است. در نتیجه کاربران می‌توانند به‌مدت ۷۵ دقیقه با آن فیلمبرداری ۸K و به‌مدت ۱۳۵ دقیقه فیلمبرداری ۵٫۷K انجام دهند.

اکشن‌کم جدید اینستا ۳۶۰ رونمایی شد: فیلمبرداری ۸K

اکشن‌کم X4 از ضبط ۵٫۷K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه و همچنین فیلمبرداری ۴K با سرعت ۱۰۰ فریم در ثانیه پشتیبانی می‌کند. این درحالی است که X3 با فیلمبرداری ۵٫۷K با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه و ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه عرضه شد. مشابه مدل‌های قبلی، این دوربین جدید هم مجهز به حالتی است که به کاربران امکان می‌دهد در صورت عدم تمایل به فیلمبرداری ۳۶۰ درجه، بتوانند تغییر وضعیت بدهند. در این صورت، دوربین جدید اینستا ۳۶۰ می‌تواند ویدیوهای ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه بگیرد.

اکشن‌کم X4 دارای صفحه نمایش لمسی بزرگ‌تر از مدل قبلی خود با اندازه ۲٫۵ اینچ است. این نمایشگر با گوریلا گلس کورنینگ محافظت می‌شود.

درست مانند X3، دوربین اکشن X4 می‌تواند عکس‌های ۷۲ مگاپیکسلی بگیرد. دوربین جدید همچنین دارای حالت Me Mode است که ویدیوی ۱۸۰ درجه ضبط می‌کند. اما برخلاف X3، حالت Me Mode X4 مجهز به قابلیت فیلمبرداری با کیفیت ۴K و ۲٫۷K است. محافظ لنز قابل جابجایی این دوربین می‌تواند برای عکاسی در شرایط جوی و محیط‌های سخت‌،‌ شرایط مناسبی فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید