اخبار فنآوری

اپل اپلیکیشن iMessage را به‌روز کرد؛ جلوه‌های تازه، زمان‌بندی پیام و واکنش‌های متنوع‌تر

imessage-سرای تل
قول بزرگ گوشی های هوشمند اپلیکیشن iMessage را به‌روز کرد؛

جلوه‌های تازه، زمان‌بندی پیام و واکنش‌های متنوع‌تر

آی‌مسیج حالا دیگه از همیشه کاربردی‌تر شده است.

اپل در رونمایی از سیستم‌عامل iOS 18 برای آیفون‌هایش، از قابلیت‌های جدید اپ اختصاصی iMessage نیز صحبت کرد. کوپرتینویی‌ها ویژگی‌‌های تازه‌ای را در این نسل از آی مسیج به‌ارمغان آورده‌اند تا کاربران با مخاطبین خود تعاملی زنده‌تر و کاربردی‌تر داشته باشند.

آی مسیج از همیشه کاربردی‌تر شده است

imessage-سرای تل

در رویداد WWDC 2024 ابتدا از مهم‌ترین ویژگی‌های تازه iOS 18 سخن به‌میان آمد و در ادامه، کوپرتینویی‌ها سراغ معرفی تغییرات جدید اپ‌های خود رفتند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های معرفی این تغییرات، آی مسیج یا همان اپ اختصاصی پیام‌رسانی اپل بود. در این نسل از iMessage، تغییرات مهمی در نحوه تعامل کاربران را شاهد هستیم.

در ابتدا از کاربردی‌تر شدن ویژگی Tapbacks صحبت شد. اپل در این نسل آی مسیج، اموجی‌های متنوع‌تر و رنگی را برای واکنش به پیام‌ها در اختیار کاربران قرار داده است. پیش‌از این در Tapbacks تنها تعداد محدودی اموجی سیاه و سفید قابل‌دسترسی بودند که خوشبختانه اپل این موضوع را دست‌خوش تغییر کرد

علاوه‌بر تعامل و واکنش آزادانه‌تر کاربران در آی مسیج، کاربران قادر هستند که جلوه‌های زنده و جذاب را روی متن پیام‌های خود اعمال کنند؛ البته مشخص نیست که این ویژگی روی زبان فارسی پشتیبانی می‌شود یا نه !

همچنین درصورتی‌که می‌خواهید پیامی را برای شخصی ارسال کنید و بعداً به‌دست او برسد، می‌توانید از ویژگی زمان‌بندی پیام استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید