اخبار فنآوری, تکنولوژی, نرم افزار

واتس‌اپ ویژگی Event را به چت‌های گروهی معمولی می‌آورد

واتس‌اپ حالا قابلیت Event را که پیش‌تر تنها در دسترس بخش Community قرار داشت، برای گروه‌های معمولی عرضه می‌کند.

ماه گذشته، واتس‌اپ قابلیتی به نام رویداد (Event) را معرفی کرد و گفت که این ویژگی برای گروه‌هایی که بخشی از انجمن‌ها (Community) نیستند «طی ماه‌های آینده» عرضه خواهد شد. درحالی‌که واتس‌اپ مشخص نکرده است که دقیقاً چه زمانی این ویژگی در سراسر جهان برای همه چت‌های گروهی منتشر می‌شود، اما برخی از کاربران واتس‌اپ بتای اندروید در نسخه ۲٫۲۴٫۱۴٫۹ اکنون به آن دسترسی دارند.

اخیراً سایت «WABetaInfo» یک اسکرین‌شات را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد ویژگی رویدادها برای چت‌های گروهی معمولی نیز که با هیچ انجمنی مرتبط نیستند، فراهم شده است.

نحوه استفاده از ویژگی رویداد در واتس‌اپ

اکنون با کلیک روی نماد گیره کاغذ در یک چت گروهی یک نماد Event ارائه می‌شود که به شما امکان می‌دهد یک رویداد جدید ایجاد کنید. پس از ایجاد، اعضای گروه می‌توانند دعوت آن رویداد را مشاهده کرده و بپذیرند؛ البته انتظار می‌رود که اعمال تغییرات در رویداد فقط توسط خالق آن رویداد قابل انجام باشد. همچنین لازم به ذکر است که اطلاعات رویدادها در گروه‌ها رمزگذاری شده‌اند و حریم خصوصی کاربران رعایت می‌شود.

واتساپ-سرای تل

واتس‌اپ به‌طور فعال درحال کار روی قابلیت‌های جدید برای چت‌های گروهی است که برای انتشار در به‌روزرسانی‌های بعدی برنامه‌ریزی شده‌اند. پیشرفت‌های اخیر واتس‌اپ، تعهد به بهبود تجربه کاربر را نشان می‌دهد. هدف این پیشرفت‌ها بهبود مدیریت رویدادها و ارتقای قابلیت‌های بصری در چت‌های گروهی است که به کاربران در هنگام سازماندهی یا شرکت در فعالیت‌ها انعطاف‌پذیری بیشتری ارائه می‌دهد.

ویژگی Event در چت‌های گروهی برای برخی از کاربرانی که آخرین به‌روزرسانی‌های نسخه اندروید واتس‌اپ بتا را از فروشگاه گوگل پلی نصب کرده‌اند در دسترس است و در روزهای آینده برای افراد بیشتری عرضه می‌شود.

اگر کاربر اندروید هستید و نمی‌توانید منتظر عرضه عمومی ویژگی رویدادها برای چت‌های گروهی معمولی بمانید، می‌توانید در برنامه بتا ثبت‌نام کنید تا همین حالا این ویژگی را امتحان کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید