اخبار فنآوری, تکنولوژی, محصولات جدید

هدست ارزان قیمت و جدید ویژن پرو اپل

اپل ویژن پرو

هدست ارزان قیمت و جدید ویژن پرو اپل در ۲۰۲۵ معرفی خواهد شد.

 

اپل بر روی یک مدل ارزان قیمت ویژن پرو کار میکند. و دلیل پروژه می تواند  کاهش فروش هدست واقعیت افزوده ویژن پرو گران قیمت اپل می باشد.

 

وب‌سایت   The Information  ، گزارش جدیدی منتشر کرده مبنی بر اینکه اپل درحال پیداکردن راه‌هایی برای کاهش هزینه قطعات مدل اول و توسعه هدستی ارزان‌تر است. پیش بینی می شود این محصول جدید اپل تا پایان ۲۰۲۵ با قیمت پایین عرضه شود.

 

هدست واقعیت ترکیبی ارزان‌تر اپل

اولین هدست ویژن پرو اپل اوایل سال جاری میلادی عرضه شد. با وجود اینکه این محصول هدست بسیار خوبی است، نقص‌هایی دارد که البته در بسیاری از هدست‌های VR دیگر نیز وجود دارند. علاوه بر این هدست ویژن پرو قیمت بسیار بالایی دارد که از ۳۴۹۹ دلار شروع می‌شود، برخی بررسی‌ها از وزن سنگین این هدست هم شکایت داشته‌اند. در مجموع برخی این پروژه اپل را چندان موفق ندیدند و انتظار می رود برای رقابت در بازار بهبود های زیادی انجام شود و قیمت نیز کاهش چشم گیری داشته باشد.

 

اپل روی توسعه هدست ارزان‌قیمتی با اسم  N109 کار می‌کندT اپل قصد دارد کماکان در محصول جدیدش از نمایشگرها با وضوح بالا استفاده کند اما برخی ویژگی‌ها را حذف خواهد کرد که احتمالاً باعث می‌شود محصول جدید تقریباً یک‌سوم سبک‌تر بشود، وزن برای هدست یکی از مهمترین پارامتر های اصلی برای استفاده راحت است.

 

اپل می‌خواهد این هدست اقتصادی را با قیمتی متناسب با گوشی‌های آیفون عرضه کند، اکتبر بلومبرگ در گزارشی به این موضوع اشاره کرده بود که اپل هدف‌گذاری قیمتی بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار را در پیش گرفته است. گزارش جدید می‌گوید اپل در کاهش هزینه‌ها بدون به‌خطرانداختن بیش از حد ویژگی‌ها مشکل داشته است؛ به‌ همین دلیل، این هدست ارزان‌تر ممکن است تا ۲۰۲۵ عرضه نشود .

باید تا تاریخ معرفی این محصول منتظر بمانیم تا محصول جدید و ارزان قیمت اپل را ببینم، چیزی که معمولا اپل آن را کمتر انجام می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید