اخبار فنآوری, محصولات جدید

مشخصات پیکسل واچ ۳ فاش شد؛ نمایشگر ۲۰۰۰ نیتی و حاشیه‌های کمتر

گلکسی واچ 3-سرای تل
پیکسل واچ ۳ گوگل احتمالاً صفحه‌نمایشی با روشنایی ۲۰۰۰ نیت و حاشیه‌های کمتر خواهد داشت.

گوگل اخیراً اعلام کرد که قرار است در ۱۳ آگوست (۲۳ مردادماه) رویدادی برگزار کند که در آن احتمالاً شاهد رونمایی از سری پیکسل ۹ و پیکسل واچ ۳ باشیم. اکنون گزارشی جدید برخی از مشخصات پیکسل واچ ۳ را فاش کرده که خبر از ارتقای قابل‌توجه نسبت به نسل قبل می‌دهد.

براساس گزارش Android Authority، پیکسل واچ ۳ گوگل ممکن است دارای صفحه‌نمایشی با روشنایی ۲۰۰۰ نیت، حاشیه‌های کوچک‌تر و باند فوق‌عریض (UWB) باشد. این ساعت ظاهراً در بخش باتری نیز بهبود یافته است. به نظر می‌رسد که ساعت جدید گوگل در اندازه ۴۵ میلی‌متری دارای باتری ۴۲۰ میلی‌آمپرساعتی خواهد بود که نسبت به ظرفیت ساعت‌های سال گذشته (۳۰۶ میلی‌آمپرساعت) بیشتر است، درحالی‌که مدل ۴۱ میلی‌متری امسال تنها باتری ۳۱۰ میلی‌آمپرساعتی خواهد داشت.

مشخصات احتمالی پیکسل واچ ۳ گوگل

پیکسل واچ ۲ گوگل نسبت به نسل قبلی خود یک ارتقای عظیم محسوب می‌شد، تقریباً تمام مشکلات اصلی ساعت هوشمند نسل اول رفع شده که مهم‌ترین آن‌ها شارژدهی باتری ضعیف و سرعت شارژ آهسته بود. همچنین در نسل دوم مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید معرفی شد که آن را به گزینه‌ای بسیار جذاب‌تر برای اکثر افراد تبدیل کرد. بااین‌حال، این ساعت هنوز چند مشکل داشت که برخی را از خرید آن منصرف می‌کرد.

گلکسی واچ 3-سرای تل

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات در پیکسل واچ اول که در پیکسل واچ ۲ نیز وجود داشت، حاشیه‌های نسبتاً بزرگ نمایشگر آن بود. اکنون احتمالاً پیکسل واچ ۳ درنهایت این حاشیه‌ها را کاهش می‌دهد و همچنین روشنایی صفحه‌نمایش را بهبود می‌بخشد.

هر دو مدل پیکسل واچ ۳ احتمالاً با حاشیه‌های ۴٫۵ میلی‌متری عرضه می‌شوند، درحالی‌که در مدل قبلی این رقم ۵٫۵ میلی‌متر بود. اگرچه ممکن است هنوز ۴٫۵ میلی‌متر نسبتاً بزرگ به نظر برسد، به‌خصوص اگر آن را با ساعتی مثل اپل واچ سری ۹ مقایسه کنیم، بااین‌حال هنوز یک ارتقای خوب برای ساعت‌های هوشمند گوگل محسوب می‌شود.

علاوه‌براین، هر دو ساعت جدید احتمالاً دارای صفحه‌نمایش ۲۰۰۰ نیتی هستند که نسبت به روشنایی ۱۰۰۰ نیتی در پیکسل واچ ۲ پیشرفت قابل‌توجهی است. همچنین انتظار می‌رود علاوه‌بر رنگ‌های نقره‌ای، سیاه و طلایی شاهد معرفی پیکسل واچ ۳ در رنگ صورتی نیز باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید