اخبار فنآوری, تکنولوژی

مشخصات احتمالی دوربین GALAXY-S24لو رفت

GALAXY-S24-سرای تل

جزئیات فاش‌شده درباره  GALAXY-S24 قابل‌توجه است.

برخی جزئیات گوشی بعدی Fan Edition سامسونگ، GALAXY-S24، را منبعی نزدیک به سامسونگ لو داده است. ظاهراً این گوشی چند وقتی است در دست توسعه قرار دارد اما دوربین آن احتمالاً ویژگی خارق‌العاده‌ای نخواهد داشت.

GALAXY-S24 طبق گزارش‌ها همان سنسور دوربین اصلی نسل قبلی‌اش خواهد داشت. این سنسور ISOCELL GN3 است که در GALAXY-S24 ،  GALAXY S23+ /S24+هم وجود دارد.

سری FE اولین‌ بار سال گذشته با Galaxy S23 FE ارتقای دوربین اصلی پشتی دریافت کرد؛ بنابراین جای تعجب نیست که سامسونگ هیچ‌ ارتقایی برای Galaxy S24 FE در نظر نداشته باشد. همین امر درمورد دوربین جلو نیز صدق می‌کند که از سنسور ۳۲ مگاپیکسلی میان‌رده در S20 FE و S21 FE، به سنسور ۱۰ مگاپیکسلی پیشرفته در Galaxy S23 FE تبدیل شد.

دوربین‌های فوق عریض و زوم نیز احتمالاً بدون تغییر باقی می‌ماند، اگرچه فعلاً همه این‌ها حدس و گمان است. مدتی طول می‌کشد تا اطلاعات کامل و صحیحی از مشخصات GALAXY S24 FE دریافت کنیم؛ زیرا جدول زمانی عرضه آن نشان می‌دهد شاید تا اواخر امسال یا اوایل ۲۰۲۵ عرضه نشود.

GALAXY-S24-سرای تل

GALAXY-S24-سرای تل

تراشه احتمالی گلکسی S24 FE

بزرگ‌ترین سؤال بسیاری از طرف‌داران سامسونگ انتخاب چیپست‌هایی است که قدرت گلکسی S24 FE را تأمین می‌کند. سامسونگ با استفاده از تراشه‌های یک سال پیش اگزینوس و اسنپدراگون برای گلکسی S23 FE به‌جای تراشه‌های موجود در گوشی‌های غیر FE، از مسیر سنتی خود دور شده است اما باید دید این شرکت چه رویکردی برای دنباله مسیر در پیش خواهد گرفت.

به‌ نظر می‌رسد باید مدت بیشتری منتظر بمانیم تا از صحت این اطلاعات مطمئن شویم. بااین‌حال، این گوشی احتمالاً قیمت بهتر و مقرون‌به‌صرفه‌ای نسبت به سری S24 خواهد داشت. همچنین احتمال معرفی این گوشی در رویداد آتی Unpacked سامسونگ، بعید به‌ نظر می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید