اخبار فنآوری, تکنولوژی, سخت افزار

سامسونگ ظاهراً به‌روزرسانی بزرگی برای دوربین گلکسی S24 اولترا منتشر خواهد کرد

گزارشی تازه می‌گوید سامسونگ به‌زودی آپدیت بزرگی برای گلکسی S24 اولترا منتشر می‌کند که قابلیت‌های دوربین آن را ارتقا می‌دهد.

گلکسی S24 اولترا دوربین بسیار قدرتمندی دارد اما کاربران هنوز نتوانسته‌اند به تمام پتانسیل‌های این دوربین دست پیدا کنند. در گزارشی تازه گفته شده سامسونگ به‌زودی به‌روزرسانی بزرگی برای دوربین این گوشی منتشر می‌کند تا قابلیت‌های آن را بهبود دهد و مشکلاتش را برطرف کند.

سامسونگ روی آپدیت دوربین گلکسی S24 اولترا کار می‌کند

منبع آگاه معروفی به نام Ice Universe می‌گوید سامسونگ در ماه آینده میلادی به‌روزرسانی نرم‌افزاری بزرگی برای دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا منتشر خواهد کرد. این به‌روزرسانی موجب بهینه‌سازی‌ در زمینه HDR، وایت بالانس، کاهش نوردهی بیش از حد و بهبود زوم در فیلم‌برداری می‌شود.

این منبع آگاه می‌گوید سامسونگ در این آپدیت، در حالت عکاسی معمولی یا نایت مود کیفیت تصاویر عکس‌های بالاتر از زوم ۱۰ برابری را بهبود نداده است. این شرکت درحال‌حاضر زوم هیبریدی بسیار خوبی تا حداکثر ۱۰ برابر در گلکسی S24 اولترا ارائه می‌کند. بااین‌حال با عبور از مرز ۱۰ برابر، الگوریتم‌ها عملکرد خوبی در حفظ کیفیت تصویر ندارند. می‌توان انتظار داشت این مشکل طی ماه‌های آینده برطرف شود.

سامسونگ-اس24اولترا-سرای تل

سامسونگ در گلکسی اس ۲۴ اولترا از دوربین جدید ۵۰ مگاپیکسلی با زوم لنز ۵ برابری استفاده کرد. این دوربین جایگزین دوربین ۱۰ مگاپیکسلی نسل قبلی شد که زوم اپتیکال ۱۰ برابری داشت. باوجود کاهش قابلیت زوم اپتیکال، این دوربین اگر نگوییم عملکردی بهتر از گلکسی اس ۲۳ اولترا داشت، همپای آن ظاهر شد.

طبق شایعات گفته می‌شود سامسونگ برای گلکسی S25 اولترا قرار است تغییرات بزرگی در بخش دوربین ایجاد کند. این گوشی احتمالاً دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی، دوربین فوق‌عریض ۵۰ مگاپیکسلی، تله‌فوتوی ۵۰ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال ۳ برابری و یک تله‌فوتوی ۵۰ مگاپیکسلی دیگر با زوم اپتیکال ۵ برابری خواهد داشت. البته هنوز زمان زیادی تا معرفی این گوشی باقی مانده است و شاید مشخصات این دوربین‌ها تغییر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید