اخبار فنآوری, ارز و دیجیتال, تکنولوژی

تعداد بازیکنان فعال Hamster Kombat از ۱۵۰ میلیون نفر عبور کرد!

hamster kombat-سرای تل
رشد خیره‌کننده این بازی در پلتفرم تلگرام همچنان ادامه دارد.

بازی رمزارزی محبوب این روزهای تلگرام اعلام کرد که تعداد بازیکنان فعال آن ازمرز ۱۵۰ میلیون عبور کرده است. همستر کامبت که پس از عرضه رمزارز نات‌کوین توجه کاربران را به خود جلب کرد، حالا باعث جذب بسیاری از کاربران به این پیام‌رسان شده است.

کانال رسمی تلگرام  Hamster Kombat که اکنون بیش از ۳۶ میلیون دنبال‌کننده دارد، خبر جدیدی اعلام کرد که همسترها درحال تسخیر جهان هستند. این بازی اکنون بیش از ۱۵۰ میلیون بازیکن فعال دارد. همچنین آمارهایی به تفکیک درباره دنبال‌کنندگان این بازی در پلتفرم‌های مختلف منتشر شده است.

همستر کامبت در حال حاضر روی یوتوب بیش از ۲۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مشترک و در ایکس (توییتر سابق) بیش از ۷ میلیون ۶۰۰ هزار دنبال‌کننده دارد.

رشد ۵۰ درصدی تعداد بازیکنان همستر کامبت در یک هفته

hamster kombat-سرای تل

آمار جدید کاربران Hamster Kombat نشان از افزایش ۵۰ درصدی تعداد بازیکنان این بازی نسبت به حدود یک هفته گذشته دارد که در آن زمان توسعه‌دهندگان بازی گفته بودند تعداد بازیکنان از ۱۰۰ میلیون فراتر رفته است. اگر بخواهیم تصور بهتری نسبت به این آمار داشته باشیم، باید این‌طور بگوییم که از هر پنج کاربر تلگرام، اکنون تقریباً یک نفر درحال انجام این بازی است.

بازیکنان همستر کامبت درحال‌حاضر مشغول گردآوری سکه هستند و امیدوارند که رمزارز این بازی یک روز عرضه شود و سکه‌های آن‌ها به پول تبدیل شود

توکن نات‌کوین نیز به‌لطف موفقیت همستر کامبت ظاهراً رشدی بالغ بر ۲۶ درصدی را در دو هفته گذشته تجربه کرده است و قیمت آن اکنون در صرافی بایننس ۰٫۰۱۹۸۹ دلار است.

گفتنی است که با وجود عرضه رمزارز نات‌کوین، تضمینی برای عرضه رمزارز همستر کامبت وجود ندارد و حتی در صورت عرضه این رمزارز نمی‌توان پیش‌بینی کرد که ارزش آن چقدر خواهد بود و آیا واقعاً می‌تواند برای کاربران درآمدزایی به‌همراه داشته باشد یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید