اخبار فنآوری, محصولات جدید

تصاویر بادز ۳ سامسونگ  فاش‌شد

Galaxy-Duds-3

تصاویر بادز ۳ سامسونگ  فاش‌شد

 

تصاویر فاش‌شده از جعبه‌ی گلکسی بادز ۳ نشلن می دهد، این ایرباد با طراحی جدید و عمر باتری ۶ ساعته رونمایی خواهد شد.

 

انتظار می‌رود سامسونگ در رویداد آنپکد پیش‌ رو، در‌کنار گوشی‌های جدید خود، از گلکسی بادز ۳ هم رونمایی کند، تصاویری که وب‌سایت ۹۱ mobiles به‌صورت اختصاصی از جعبه‌ی گلکسی بادز ۳ در خرده‌فروشی فاش کرده‌ است، تغییرات ظاهری فراوانی را درمقایسه ‌با نسل قبلی ایرباد سامسونگ را نشان می‌دهند.

 

تصاویر فاش‌شده از جعبه‌ی گلکسی بادز ۳ نشان می دهد که، طراحی ایرباد جدید سامسونگ از ساقه‌ی کوتاه و مخفی به ساقه‌ی بلند تغییر کرده‌ است.

Galaxy-Duds-3

Galaxy-Duds-3

 

همچنین تصاویر فاش‌شده از پشت جعبه‌ی هندزفری بی‌سیم سامسونگ، پشتیبانی از شارژ سریع گلکسی بادز ۳ را نشان می‌دهد.

 

طبق مشخصات فاش‌شده از جعبه‌ی گلکسی بادز ۳،‌ این هندزفری با عمر باتری ۶ ساعته عرضه خواهد شد. اطلاعاتی از روشن یا خاموش بودن قابلیت حذف صدای محیط در عمر باتری ۶ ساعته‌ی آن دردسترس نیست.

 

گلکسی بادز ۳ قبلاً با شماره مدل SM-R530 موفق شده است گواهینامه‌ی BIS را دریافت کند. انتظار می‌رود ایرباد جدید سامسونگ با گواهی IP57 و مقاومت دربرابر نفوذ آب و گرد‌و‌غبار رونمایی شود تا در فهرست بهترین هدفون های بی سیم بازار قرار بگیرد.

باید تا زمان معرفی رسمی این ایرباد منتظر شد، دید که سامسونگ دقیقا همین محصول را منتشر کرده است یا تفاوتی بین نسخه های مختلف آن وجود خواهد داشت، سامسونگ همواره سعی در حفظ استاندارد های بالا بوده و علاوه بر آن سعی در ارائه محصولات جدید و سطح بالایی بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید