اخبار فنآوری

ایلان ماسک در واکنش به ایده تولید گوشی با همکاری سامسونگ: احتمالش را رد نمی‌کنم

ایلان ماسک-سرای تل

آیا همکاری اپل با OpenAI، ایلان ماسک را به تولید گوشی X با سامسونگ سوق می‌دهد؟

به‌دنبال اعلام خبر همکاری اپل با OPEN AI و پیاده‌سازی ChatGPT در آیفون، ایلان ماسک را تهدید کرد که اگر این هوش مصنوعی در سطح سیستم‌عامل در آیفون تعبیه شود، استفاده از آن را در شرکت‌های خود ممنوع می‌کند.

که در پاسخ به یک کاربر اینترنتی به احتمال همکاری با سامسونگ برای تولید گوشی واکنش نشان داده است.

یک کاربر در شبکه اجتماعی ایکس پیش‌بینی کرد که در آینده ایکس با سامسونگ همکاری می‌کند تا گوشی X را بسازد. این دستگاه از سیستم‌عامل X OS استفاده خواهد کرد که متن‌باز خواهد بود تا حریم خصوصی کاربران تضمین شود. این گوشی همچنین امکان ارتباط مستقیم با ماهواره‌های استارلینک را خواهد داشت و با اپ ایکس، خودروهای تسلا، روبوتاکسی‌ها، ربات‌های آپتیموس، سیستم حمل‌ونقل بورینگ کمپانی و محصولات نورالینک سازگار خواهد بود.

ایلان ماسک در پاسخ به این پست نوشت  «چنین چیزی نامحتمل نیست.»

ایلان ماسک-سرای تل

 

پیش‌تر در پاییز سال ۱۴۰۱ این احتمال مطرح شده بود که ایلان ماسک گوشی جدیدی برای رقابت با آیفون و  محصولات اندرویدی بسازد در آن زمان مشکل اپلیکیشن توییتر با اپ استور و گوگل پلی باعث شده بود که او احتمال ساخت این محصول جدید را مطرح کند.

حالا باید ببینیم برنامه اپل برای استفاده از مدل‌های هوش مصنوعی OpenAI که ظاهراً ایلان ماسک با آن مشکل جدی دارد، این میلیاردر جنجالی را به چه سمتی روانه خواهد کرد. اگرچه تولید گوشی کار آسانی نیست، اما همکاری با یک شرکت بزرگ همچون سامسونگ می‌تواند بسیاری از مشکلات موجود بر سر راه چنین برنامه‌ای را کاهش دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید