اخبار فنآوری, محصولات جدید

ایسوس از ویوو واچ ۶ با قابلیت‌های سلامتی پیشرفته رونمایی کرد

ویو‌و واچ 6-سرای تل
ویو‌و واچ ۶ به سیستم نظارت‌بر‌فشارخون و ECG مجهز است و می‌تواند ترکیب بدن، کیفیت خواب و شاخص آرامش را اندازه‌ بگیرد.

ایسوس از ساعت هوشمند پرچمدار جدیدی با نام «ویوو واچ ۶» (VivoWatch 6) رونمایی کرده است که در زمینه مدیریت سلامت ویژگی‌های جذابی به همراه دارد. وزن ساعت ایسوس فقط ۶۰ گرم است و می‌توانید آن را به‌راحتی در تمام طول روز دست خود کنید.

مشخصات و قابلیت‌های ایسوس ویوو واچ ۶

ساعت هوشمند ایسوس دارای صفحه نمایش لمسی ۱٫۳۹ اینچی AMOLED است که توسط یک لایه از شیشه گوریلا گلس محاظت می‌شود. حداکثر روشنایی پنل دستگاه نیز به ۳۵۰ نیت می‌رسد.

ایسوس ویو‌و واچ ۶ همچنین از سیستم نظارت بر فشار خون ECG پشتیبانی می‌کند و به برنامه‌های ASUS Blood Pressure و ASUS ECG مجهز است. علاوه بر آن، می‌تواند ترکیب بدن، کیفیت خواب و همچنین شاخص آرامش شما را اندازه‌گیری کند. ایسوس ساعت خود را به دو مجموعه سنسور ECG و PPG درجه پزشکی مجهز کرده است است.

حلقه بیرونی آن نیز دارای حسگر امپدانس بیوالکتریکی (BIA) است که در زمینه اندازه گیری ترکیب بدن کاربرد دارد.

ویو‌و واچ 6-سرای تل

با قراردادن انگشت شست و اشاره روی سنسور فیس‌واچ نیز درصد چربی بدن و ماهیچه‌های عضلانی، محتوای آب و میزان متابولیسم پایه کاربر نمایش داده می‌شود. ویژگی دیگری به نام Body Harmony Analysis نیز در آن وجود دارد که وضعیت احساسی کاربر را در طول یک هفته ردیابی می‌کند.

GPS دو بانده و ۱۴ روز عمر باتری از جمله دیگر ویژگی‌های قابل اشاره دستگاه هستند.

ایسوس هنوز اعلام نکرده که ساعت هوشمند ویوو واچ ۶ چه زمانی در چه بازارهایی عرضه خواهد شد. با این حال، می‌دانیم که با قیمت ۱۳۰ یورو / ۱۴۰ دلار می‌توان آن را خریداری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید