اخبار فنآوری, محصولات جدید

اپل واچ سری ۱۰ ظاهراً صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و بدنه نازک‌تری خواهد داشت

واچ سری 10-سرای تل
انتظار می‌رود هر دو مدل اپل واچ سری ۱۰ صفحه‌نمایش بزرگ‌تری داشته باشند.

اپل ظاهراً تغییرات نسبتاً بزرگی را برای اپل واچ ۲۰۲۴ در نظر گرفته است. طبق گزارش جدید بلومبرگ، اپل واچ سری ۱۰ دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر، طراحی نازک‌تر و عملکرد سریع‌تری خواهد بود. بااین‌حال، ظاهراً اپل در برنامه‌های خود برای ارائه قابلیت‌های سلامتی جدید با مشکلاتی مواجه شده است.

افزایش اندازه صفحه‌نمایش اپل واچ سری ۱۰

واچ سری 10-سرای تل

گزارش جدید مارک گرمن، با طرح‌های شماتیکی که هفته گذشته از این ساعت فاش شد، مطابقت دارد. این طرح‌ها نشان می‌دهد که نسخه بزرگ‌تر اپل واچ سری ۱۰ صفحه‌نمایش ۲ اینچی دارد که کمی بزرگ‌تر از صفحه نمایش ۱٫۹۳ اینچی اپل واچ اولترا است. گرمن همچنین می‌گوید که اپل واچ سری ۱۰ نازک‌تر خواهد بود، اما بعید است که طراحی آن چندان متفاوت باشد.

اپل واچ سری ۱۰ و اپل واچ اولترا ۳ به احتمال فراوان پردازنده قدرتمندتری خواهند داشت. درحالی‌که این امر می‌تواند زمینه را برای برخی از ابزارهای هوش مصنوعی در آینده فراهم کند، گرمن می‌گوید اپل درحال‌حاضر هیچ برنامه‌ای برای ارائه قابلیت‌های Apple Intelligence روی این ساعت‌های هوشمند ندارد.

درباره قابلیت‌های جدید پایش سلامت، گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که اپل واچ سری ۱۰ ویژگی‌های نظارت بر فشار خون و آپنه خواب را اضافه می‌کند. اما طبق گزارش تازه بلومبرگ، اگرچه اپل در سال گذشته میلادی پیشرفت‌هایی در رابطه با این ویژگی‌ها داشته، اکنون «با مشکلات جدی مواجه شده است».

واچ سری 10-سرای تل

به نظر می‌رسد که فناوری فشار خون اپل واچ آنطور که انتظار می‌رود، در طول آزمایش‌ها قابل اعتماد نبوده است. به همین دلیل احتمال دارد این مشکلات اپل را وادار کند که انتشار آن‌ را به تعویق بیندازد. از سویی قابلیت تشخیص آپنه خواب اپل واچ با داده‌های اشباع اکسیژن خون مرتبط است. درحال‌حاضر، مدل‌های اپل واچ که توسط اپل در ایالات متحده فروخته می‌شوند، به دلیل ممنوعیت کمیسیون تجارت بین‌الملل ایالات متحده (ITC)، قابلیت سنجش اکسیژن خون را ارائه نمی‌دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید