اخبار فنآوری

اپل تولید انبوه ایرپاد دارای دوربین را آغاز می‌کند

اپل تولید انبوه ایرپاد دارای دوربین را آغاز می‌کند

اپل تولید انبوه ایرپاد دارای دوربین را آغاز می‌کند

این ایرپاد جدید احتمالاً برای بهبود تعامل صوتی کاربر با هدست ویژن پرو طراحی می‌شود.

 

براساس پست جدید مینگ‌-چی کو، انتظار می‌رود اپل برای بهبود تعامل کاربر با هدست ویژن پرو، ایرپاد جدیدی مجهز به دوربین IR عرضه کند. احتمال دارد سال ۲۰۲۶ یکی از مدل‌های ایرپاد اپل مجهز به دوربین مادون‌قرمز باشد.

البته درحال‌حاضر، هدست ویژن پرو دارای پاد یا خروجی صوتی داخلی است که صدای بسیار خوبی هم دارد اما معمولاً کاربران برای تجربه بهتر از ایرپاد استفاده می‌کنند. اکنون این محصول جدید قرار است تجربه صوتی فضایی کاربران را دگرگون کند.

 

دوربین مادون قرمز ایرپاد جدید احتمالاً شبیه سنسور‌های فیس‌آیدی آیفون خواهد بود که تغییرات محیطی را تشخیص می‌دهند. به‌عبارتی، دوربین جدید هنگامی کاربرد دارد که محیط کاربر تغییر می‌کند یا جهت سرش عوض می‌شود؛ برای مثال اگر درحال استفاده از هدست ویژن پرو سرتان را بچرخانید، ویژن پروی همراه این ایرپاد می‌تواند صدای چیزی را که به آن نگاه می‌کنید، برجسته کند.

 

احتمال دارد با این دوربین‌ها بتوانید با اشاره‌های حرکتی خاص (Gesture) ایرپادتان را کنترل کنید. همچنین مینگ‌-چی کو می‌گوید احتمالاً اپل، با همکاری شرکت فاکسکان، این ایرپاد جدید را توسعه می‌دهد و ظاهراً حدود ۱۰ میلیون از این ایرپاد تولید خواهد کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید